Z radością informujemy że po raz trzeci z rzędu Nasze Koło zostało uhonorowane nagrodą, w organizowanym przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej plebiscycie „Złote Lwiątka”. Nagroda została wywalczona w kategorii „Projekt Rozwijający Studentów”, za zorganizowane w maju „21. Laboratorium Wyjazdowe”. Główną koordynatorką wydarzenia była Natalia Wojciechowska.

Laboratorium Wyjazdowe, organizowane jest co roku nieprzerwanie od 21 lat. Jest to kilkudniowy wyjazd naukowy, w ramach którego członkowie koła oraz inni wyróżniający się studenci odwiedzają firmy, obiekty i instytucje ściśle związane z tematyką elektryki i energetyki w całej Europie. Biorące w wydarzeniu udział osoby mają w ten sposób możliwość zdobycia doświadczenia, w oparciu o wiedzę pozyskaną na uczelni.

„Złote Lwiątka”, które zostały wręczone 8 grudnia br. na dorocznej Gali Aktywności Studenckiej organizowanej przez Samorząd Studentów PG, są nagrodą przyznawaną w dziewięciu kategoriach na podstawie głosowania całej społeczności studenckiej Politechniki Gdańskiej oraz jury. Plebiscyt ten ma na celu nagradzanie aktywnych studentów, organizacje studenckie i koła naukowe za ich osiągnięcia oraz działalność.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *