21-23/03/2019, Politechnika Gdańska

 

Trzecia edycja 21/23 marca 2019r. na Politechnice Gdańskiej!

YES! Gdańskjest jednym z najnowszych projektów naszego Koła, który po raz pierwszy został zorganizowany 2 lata temu z okazji 20-lecia naszej działalności na Politechnice Gdańskiej. Poprzednia edycja cieszyła się zaskakującym zainteresowaniem, a frekwencja przerosła wszelkie nasze oczekiwania.

CZYM ZASKOCZYMY WAS W TYM ROKU?

Tegoroczna edycja będzie składać się z trzech dni. Pierwszy dzień będzie poświęcony rozwijaniem zdolności technicznym, czyli odbędą się szkolenia z projektowania w takich programach jak AutoCAD czy EPLAN.

W następny, a zarazem głównym dniu Naszego wydarzenia odbędzie się Konferencja, poruszającej tematy związane z szeroko pojętą energetyką oraz z Panel Pracodawcy, które będzie możliwością do dyskusji studentów wraz z przedstawicielami firm.

Trzeci dzień będzie poświęcony delegatom z innych Studenckich Kół SEP z całej Polski. Spotkanie odbędzie się w formie podsumowania aktualnych projektów wszystkich Kół, jak i dyskusji o problemach i pomysłach w kwestii nowych przedsięwzięć. W tym celu przewidujemy również dyskusję na temat YES! Gdańsk 2018 od strony organizatora oraz uczestników.

PO CO TO WSZYSTKO?

Celem projektu YES! Gdańsk jest wyjście naprzeciw potrzebom studentów. Zależy Nam na stworzeniu okazji do zaczerpnięcia wiedzy od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym. Wierzymy, że organizowane przez Nas wydarzenie pomoże osobom wiążącym przyszłość z sektorem energetyki na ukierunkowanie swojej ścieżki kariery.

 

Nasz Zespół

Julia Solecka
Opiekun projektu
j.solecka@sep.gda.pl

Damian Zych
Koordynator projektu
dzych@sep.gda.pl

Dorota Ostrowska
dostrowska@sep.gda.pl
Koordynator
ds. mediów i promocji

Kacper Lewandowski
klewandowski@sep.gda.pl
Koordynator
ds. konferencji

Mateusz Breza
mbreza@sep.gda.pl
Koordynator
ds. kontaktu z firmami

Krystian Gehrke
kgehrke@sep.gda.pl/span>
Grafik

Kamil Solecki
ksolecki@sep.gda.pl
Koordynator
ds. szkoleń i spotkania
delegatów SEP

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Damian Zych
Tel: 793 223 589
E-mail: dzych@sep.gda.pl