Komitet Organizacyjny Gdańskich Dni Elektryki 2016, w skład którego wchodzą studenci Wydziału Elektrotechniki i Automatyki należący do Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich, otrzymał tegoroczną nagrodę „Złote Lwiątko” przyznawaną przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej.

Nagrodę przyznano w kategorii „Konferencja i szkolenie”, honorując tym samym bardzo wysoko ocenianą organizację jednej z największych imprez branży elektrycznej na Pomorzu. Tegoroczne, 41. Gdańskie Dni Elektryki wzbudziły zasłużone pochwały uczestników – przede wszystkim bogatym programem.

Nie mniejsze słowa uznania zebrała profesjonalna organizacja imprezy oraz jej wyjątkowa atmosfera. Całe wydarzenie było zasłużonym sukcesem frekwencyjnym oraz organizacyjnym, do czego w dużej mierze przyczynili się studenci z Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Zobacz filmowe podsumowanie GDE 2016: https://www.youtube.com/watch?v=BBvZQtu0IRU

Nagrody „Złote Lwiątko”, które zostały wręczone w dniu 16.12.2016 r. na dorocznej Gali Aktywności Studenckiej organizowanej przez Samorządu Studentów PG, są przyznawane w ośmiu kategoriach na podstawie głosowania całej społeczności studenckiej Politechniki Gdańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *