Grudzień to czas na spotkań wigilijnych w gronie najbliższych oraz podsumowań mijającego roku. Nie inaczej jest w przypadku Studenckiego Koła SEP Politechniki Gdańskiej.

W dniu 6 grudnia br. w budynku Domu Technika w Gdańsku miało miejsce spotkanie świąteczno-noworoczne Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk. Udział w wydarzeniu wzięło niemal 100 uczestników w tym zaproszeni goście na czele z Członkami Honorowymi SEP. Spotkanie się w tak licznym gronie było idealną okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień dla członków SEP OG.

W czasie spotkania przyznano tytuł „SEP-owca Roku 2018” za całokształt działalności społecznej Przemysławowi Minkowskiemu, członkowi SK SEP PG. Wydarzenie to, było także możliwością do złożenia podziękowań wszystkim członkom komitetu organizacyjnego odpowiedzialnego za realizację tegorocznej Pomorskiej Gali Energetyki, zorganizowanej z okazji uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Tego dnia wręczono również listy gratulacyjne – otrzymali je członkowie zespołu, który we wrześniu br. roku zajął I miejsce w Europie w konkursie International Management Cup 2018, zorganizowanym przez EUREL.

Wręczenie podziękowań Komitetowi organizacyjnemu Pomorskiej Gali Energetyki. Od prawej : Stanisław Wojtas – Prezes
SEP O. Gdańsk, Wojciech Gaweł, Kamil Żeromski, Julia Solecka, Grzegorz Kuczkowski, Przemysław Minkowski, Marek
Behnke – pracownik biura Oddziału

 

Ponadto trójka z Członków SK SEP PG została wyróżniona stypendium oddziałowym przez Prezesa Stanisława Wojtasa: Wojciech Gaweł, Marcin Podlewski oraz Julia Solecka za szczególny wkład w działalność Stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *