W bojowym nastroju informujemy, że w miniony piątek reprezentacja SK SEP Politechniki Gdańskiej wzięła udział w integracyjnym spotkaniu Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk, które odbyło się w Gdańskie Centrum Strzeleckie. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Koło SEP nr 4 ENERGA-OPERATOR SA
W rywalizacji indywidualnej zwyciężył członek naszego Koła, Adrian Pluto-Prondziński, któremu serdecznie gratulujemy!
Przypominamy, że już jutro (06.06.) odbędzie się szkolenie pt. „Przesyłanie energii w trójfazowej sieci niskiego napięcia” – Szkolenie z SK SEP PG, organizowane we współpracy z firmą MMB Drivers, w ramach tegorocznego Cyklu Szkoleń z SK SEP PG.
Zapraszamy serdecznie – jutro, godz. 18:30, sala EM204 (budynek EiA przy ul. Sobieskiego 7).