Tradycja, którą kontynuujemy od paru lat znowu zawitała do naszego koła. Szlachetna Paczka, o której mowa, znowu pojawi się na Wydziale EiA, tym razem organizowana wspólnie z WRS EiA oraz Władzami Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.
Jak co roku staramy się pomóc najbardziej potrzebującym. W tym roku wybraliśmy rodzinę Pani Darii, która jest przykładną mamą 2 dzieci: 17 letniej Julii i 9 letniego Piotrusia. Niestety problemy tej rodziny zaczęły się gdy zdiagnozowano poważną chorobę u Pani Darii i odszedł od niej mąż. Dlatego postanowiliśmy w tym roku pomóc jej rodzinie.
Zapraszam wszystkich chętnych do wsparcia naszej inicjatywy i przekazywania żywności długoterminowej i środków czystości. Wydarzenie na którym znajdziecie więcej informacji już ruszyło, a plakaty wkrótce znajdziecie na korytarzach budynków EiA, dlatego zachęcamy wszystkich do dzielenia się świąteczną radością