Od nowego roku akademickiego, Grupa GPEC będzie mieć dwóch Ambasadorów na gdańskiej Politechnice. To kolejna inicjatywa dedykowaną pomorskim studentom kierunków technicznych.

Grupa GPEC zakończyła rekrutację i wyłoniła dwóch ambasadorów, którzy będą łącznikiem pomiędzy firmą, a społecznością akademicką. Paweł i Jakub to studenci VII i IX semestru energetyki na Politechnice Gdańskiej, aktywni uczestnicy społeczności akademickiej.

– Wspólnie z Kubą będziemy tworzyć team Ambasadorów Grupy GPEC na naszej uczelni. Jako ambasador na PG postawiłem sobie za cel, aby pokazać studentom Grupę GPEC taką jaką jest – aby wysyłając CV wiedzieli, że jest to miejsce właśnie dla nich – podkreśla Paweł Dunajski, Ambasador na Politechnice.

Organizator programu podkreśla, że rola ambasadora daje wiele możliwość współpracy z doświadczonymi menedżerami, realizacji ciekawych projektów oraz zmierzenia się z odpowiedzialnymi zadaniami. Ambasadorzy będą aktywizować społeczność akademicką oraz zachęcać ich do udziału w inicjatywach organizowanych przez Grupę GPEC. To także szansa na odnalezienie się w nowej roli wśród kolegów i koleżanek z uczelni.

Zgłosiłem się do Programu Ambasador Grupy GPEC, ponieważ chciałbym promować działalności Grupy GPEC wśród studentów Politechniki Gdańskiej, ale także ofertę z której młodzi ludzie mogą skorzystać. Sam brałem udział w wakacyjnym stażu właśnie w GPEC więc jestem dobrym przykładem, że taka oferta jest – mówi Jakub Cywiński.

Ambasadorowie wybierani zostali na okres jednego roku i ich kadencja będzie trwać do 30.06.2019 r. Za współpracę będą miesięcznie wynagradzani finansowo. Chcąc skontaktować się z Ambasadorami Grupy GPEC na Politechnice Gdańskiej można pisać na ambasador@gpec.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *