Celem tej inicjatywy jest szerzenie informacji o aktualnych stażach, programach oraz spotkaniach w środowisku akademickim.

Grupa GPEC – lider branży ciepłowniczej, jeden z kluczowych inwestorów na Pomorzu. Nieustannie poszerza swoją działalność o kolejne obszary, wykraczając poza produkcję i dystrybucję ciepła. Stale poszukuje i wdraża nowe rozwiązania w dziedzinach takich jak Facility Management, SMART czy ESCO.

Misją Grupy jest dostarczanie kompleksowych usług, budowanie świadomości odbiorców oraz wdrażanie innowacji technologicznych. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu na rynku, zaangażowanym pracownikom i odważnemu modelowi zarządzania, Grupa GPEC tworzy nowatorskie rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów i zmieniającej się rzeczywistości.

W ostatnim czasie mieliście okazję spotkać przedstawicieli firmy na YES! Gdańsk 2018, wziąć udział w Panelu Pracodawcy oraz sprawdzić czym jest idea SMARTCITY na ich stoisku. Informacje o kolejnych działaniach firmy na terenie Politechniki Gdańskiej zamieszczane będą na stronie internetowej koła.

https://grupagpec.pl/grupa-gpec/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *