20-21/04/2018, Politechnika Gdańska

 

Druga edycja już 20-21 kwietnia 2018r. na Politechnice Gdańskiej!

YES! Gdańsk jest jednym z najnowszych projektów naszego Koła, który po raz pierwszy został zorganizowany w ubiegłym roku z okazji 20-lecia naszej działalności na Politechnice Gdańskiej. Poprzednia edycja cieszyła się zaskakującym zainteresowaniem, a frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania, zarówno organizatorów, firm, władz Uczelni, jak i samych studentów.

CZYM ZASKOCZYMY WAS W TYM ROKU?

W tym roku wydarzenie składać się będzie z Konferencji, poruszającej tematy związane z szeroko pojętą energetyką oraz z Panelu Pracodawcy, które będzie możliwością do dyskusji studentów wraz z przedstawicielami firm. Organizowane będą również bezpłatne szkolenia z umiejętności miękkich. Prelekcje poprowadzą wykładowcy z Politechniki Gdańskiej.

Drugi dzień będzie poświęcony delegatom z innych Studenckich Kół SEP z całej Polski. Spotkanie odbędzie się w formie podsumowania aktualnych projektów wszystkich Kół, jak i dyskusji o problemach i pomysłach w kwestii nowych przedsięwzięć. W tym celu przewidujemy również dyskusję na temat YES! Gdańsk 2018 od strony organizatora oraz uczestników.

PO CO TO WSZYSTKO?

Celem projektu YES! Gdańsk jest wyjście naprzeciw potrzebom studentów. Zależy Nam na stworzeniu okazji do zaczerpnięcia wiedzy od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym. Wierzymy, że organizowane przez Nas wydarzenie pomoże osobom wiążącym przyszłość z sektorem energetyki na ukierunkowanie swojej ścieżki kariery.

 

Nasz Zespół

Katarzyna Sadłucka
Opiekun projektu
ksadlucka@sep.gda.pl

Marcin Podlewski
Koordynator projektu
mpodlewski@sep.gda.pl

Joanna Żórawska
jzorawska@sep.gda.pl
Koordynator
ds. mediów i promocji

Julia Solecka
j.solecka@sep.gda.pl
Koordynator
ds. konferencji

Maciej Wasilko
mwasilko@sep.gda.pl
Koordynator
ds. kontaktu z firmami

Cezary Drozd
cdrozd@sep.gda.pl
Grafik

Damian Zych
dzych@sep.gda.pl
Koordynator
ds. panelu pracodawcy

Agata Melchert
amelchert@sep.gda.pl
Koordynator
ds. szkoleń i spotkania delegatów SEP

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Tel: 669 140 244
E-mail: mpodlewski@sep.gda.pl