27.10.2018 roku dwuosobowa delegacja w składzie: Joanna Żórawska i Wojciech Gaweł reprezentowała nasze Koło podczas pierwszego spotkania, w nowym roku akademickim, Studenckiej Rady Koordynacyjnej SEP w Warszawie.

Podczas spotkania został wyłoniony w drodze głosowania organizator Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka 2019 – Studenckie Koło SEP przy Politechnice Poznańskiej. Po obradach Rady odbył się wykład pt. „Czy puszka pandory się rozszczelniła? Krótka historia cyberprzestrzeni”, który poprowadził ppłk dr inż. Rafał Kasprzyk z Wojskowej Akademii Technicznej. Delegaci mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat wpływu cyfryzacji, internetu i mediów społecznościowych na podejmowanie decyzji, a w efekcie życie człowieka.