Nawiązanie współpracy Studenckiego Koła SEP Politechniki Gdańskiej z Grupą GPEC.

Celem tej inicjatywy jest szerzenie informacji o aktualnych stażach, programach oraz spotkaniach w środowisku akademickim.

Grupa GPEC – lider branży ciepłowniczej, jeden z kluczowych inwestorów na Pomorzu. Nieustannie poszerza swoją działalność o kolejne obszary, wykraczając poza produkcję i dystrybucję ciepła. Stale poszukuje i wdraża nowe rozwiązania w dziedzinach takich jak Facility Management, SMART czy ESCO.

Misją Grupy jest dostarczanie kompleksowych usług, budowanie świadomości odbiorców oraz wdrażanie innowacji technologicznych. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu na rynku, zaangażowanym pracownikom i odważnemu modelowi zarządzania, Grupa GPEC tworzy nowatorskie rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów i zmieniającej się rzeczywistości.

W ostatnim czasie mieliście okazję spotkać przedstawicieli firmy na YES! Gdańsk 2018, wziąć udział w Panelu Pracodawcy oraz sprawdzić czym jest idea SMARTCITY na ich stoisku. Informacje o kolejnych działaniach firmy na terenie Politechniki Gdańskiej zamieszczane będą na stronie internetowej koła.

https://grupagpec.pl/grupa-gpec/

Wiosenna edycja kursu 1 kV!

Już od 7 marca ruszają zapisy na kurs na uprawnienia eksploatacyjne do 1 kV (E1)!

Program kursu obejmuje spotkania 3 razy w tygodniu, przez 4 tygodnie, o godzinie 17:00 w Sali E1 budynku EiA A (koło Gmachu Głównego). Kurs zawiera również obowiązkowe zajęcia z pierwszej pomocy. Dokładne terminy zajęć pojawią się niedługo.

Koszt uczestnictwa w kursie dla osób spoza SEPu wynosi 220 zł, a egzaminu 210zł (ustawowo 10 % minimalnego wynagrodzenia w 2018 roku).

Dla członków SEP koszt kursu to 148 zł. Dla osób które chciałyby się zapisać do Stowarzyszenia należy dodać do tego składki za dwa lata w wysokości 72 zł (sumarycznie 220 zł). W takim wypadku prosimy o wydrukowanie i wypełnienie deklaracji według podanego wzoru.

Przy zapisach prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty. Konieczne jest także przyniesienie wypełnionego formularza.

POBIERZ deklaracja_SEP

POBIERZ formularz

POBIERZ wzór

 

Zapisy odbywają się w Sali EM-27 budynku WEiA B (przy ul. Sobieskiego 7) w dniach zgodnie z harmonogramem:

 

Środa 7.03 11:00-13:00
Czwartek 8.03 11:15-12:45
Poniedziałek 12.03 15:00-17:00
Środa 14.03 12:00-15:00
Czwartek 15.03 11:15-12:45

Wesołych Świąt!

Nareszcie nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas! Czas wytchnienia, radości, spokoju i refleksji – Boże Narodzenie.

Nasze koło życzy Wam przede wszystkim, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz abyście odpoczęli od uczelnianych obowiązków i zyskali spory zapas energii na noworoczne wyzwania. Cieszmy się czasem spędzonym wśród najbliższych, zatrzymajmy się na chwilę i doceńmy to, co mamy.
A w Sylwestra życzymy Wam świetnej zabawy i wejścia w Nowy Rok z zapałem do działania i pozytywnym nastawieniem!

 

 

Nowa odsłona witryny internetowej!

Odświeżyliśmy nasza stronę internetową! Znajdziecie tu najnowsze informacje dotyczące działalności naszego koła i tym razem będziemy ją na bieżąco aktualizować.
Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na facebook’u, gdzie dowiecie o wszystkich nowościach.